Lietuvoje kasmet susidaro apie 30 tūkst. tonų senų padangų ir 5 tūkst. Nenaudojamų ratlankių. Padangos dažniausiai atsiduria sąvartynuose, šiukšlių aikštelėse, pastogėse, o ratlankiai paliekami rudyti garažuose ir kiemuose. Neutilizuotos padangos bei ratlankiai ne tik teršia gamtą, bet ir sukurią palankias sąlygas veistis įvairiems gyvūnams.

Naudotos padangos netik kelia pavojų aplinkai tačiau ir gali turėti įtakos žmogaus sveikatai. Taip pat padangos neretai tampa gaisro priežastimi. Vis dar atsiranda žmonių atsikratančių senas padangas jas deginant. Jas deginant į aplinką išskiriama daug kenksmingų medžiagų, kurios pavojingos ne tik žmogaus sveikatai, bet ir aplinkai. Padangos, kurios nebegali būti panaudoti, yra perdirbamos ir iš jų gaminamos stadionų, žaidimų aikštelių guminės dangos. Taip pat iš padangų gaminamas cementas, trinkelės bei išgaunama šiluma. Fabrikai, kurie degindami padangas išgauna šiluma, naudojami specialūs filtrai, kurie neleidžia į aplinką patekti kenksmingoms medžiagoms.

Senų padangų ir ratlankių pardavimas yra geras būdas sumažinti taršą gamtai bei pašalinti susikaupusias šių atliekų krūvas.

Naudotų padangų mažmenininkai ir metalo laužai gali turėti senų padangų ir ratlankių poreikį. Tačiau jie gali turėti įvairių taisyklių pagal kurias superkamos naudotos padangos ir ratlankiai. Geriausias būdas sužinoti apie jų paslaugas tai kreiptis į juos.

Atvežus nenaudojamas padangas ir ratlankius, jie bus patikrinti ir išbandyti. Padangos patikrinamos naudojant unikalius ir specializuotus aparatus. Patikros metu padanga patikrinama, ar nėra išsipūtimų, įtrūkimų, ar jose nematyti jokių vinių, varžtų, stiklų. Taip pat apžiūrima ar padanga nėra labai nusidėvėjusi ir ar padangos siūlės dar tvirtos ir tinkamos tolimesnei eksploatacijai.

Ratlankiai tikrinami dėl apgadinimo. Jie tikrinami apžiūrint, ar nėra įtrūkimų, įlenkimų, įbrėžimų. Taip pat apžiūrima ar ratlankiai nėra virinti, ar jie išlaikė savo estetinį grožį. Kaip jūs galite įsivaizduoti, kiti klientai, norintys atnaujinti savo automobilio išvaizdą nori gražių ir nenusidėvėjusių ratlankių. Didelę įtaką ratlankių supirkime turi ir centriniai dangteliai. Nepilnos komplektacijos ratlankių superkamoji kaina krinta.

Pinigai, kuriuos gaunate iš parduodamų padangų ir ratlankių , visada priklausys nuo tokių veiksnių kaip dydis, kokybė ir paklausa. Gali būti pirkėjų, kurie už panaudotą padangą ar ratlankį gali sumokėti 40 € ir daugiau, o taip pat gali būti pirkėjų kurie už jas nemokės daugiau 10 €. Pasinaudojus padangų ir ratlankių supirkimo paslauga, galite sutaupyti šimtus eurų perkant naujas padangų ir ratlankių komplektacijas.

Jei norite parduoti Jums nereikalingus ratlankius ar padangas,
kreipkitės į mus :

tel., Viber : +37068430399
el.paštas : info@padangurojus.lt
adresas : Savanorių pr. 174 A, Vilnius